COBALT Led Slim tápegység PLV-100-12-B 100W 12V 8,33A IP20
Cikkszám:
PLV-100-12-B
Cikkszám:
PLV-100-12-B
IP Védettség:
IP20
Üzemi hőmérséklet (°C):
Méret:
320 x 30 x 19 mm
Működési feszültség:
180 ÷ 264VAC
Kimeneti feszültség:
DC 12V
Kiegészítő:
Teljesítmény tényező Pf:
Burkolat alapanyaga:
Műanyag
Csatlakozó:
Sorkapocs
Kivitel:
Műanyagtokozás
Frekvencia:
50/60Hz
Tápegység teljesítmény:
100 Watt
Abszolút Teljesítmény:
100 Watt
Maximális terhelhetőség:
100%
Szükséges minimális terhelés:
20%
Kimeneti áramerősség:
8,33A