COBALT Led Slim tápegység PLV-30-12-B 30W 12V 2,5A IP20
Cikkszám:
PLV-30-12-B
Cikkszám:
PLV-30-12-B
IP Védettség:
IP20
Üzemi hőmérséklet (°C):
Méret:
251 x 30 x 16 mm
Működési feszültség:
180 ÷ 264VAC
Kimeneti feszültség:
DC 12V
Kiegészítő:
Teljesítmény tényező Pf:
Burkolat alapanyaga:
Műanyag
Csatlakozó:
Sorkapocs
Kivitel:
Műanyagtokozás
Frekvencia:
50/60Hz
Tápegység teljesítmény:
30 Watt
Abszolút Teljesítmény:
30 Watt
Maximális terhelhetőség:
100%
Szükséges minimális terhelés:
20%
Kimeneti áramerősség:
2,5A
Burkolat:
Műanyag tokozott IP20
Zavarszűrés:
Gyártói széria megnevezése:
PLV brand
Garancia időtartama:
3 Év garancia
Kedvezményeket keres?